פתיחת סתימות

התרחשה סתימה? כבר לא צריך לדאוג!

ביובית לפתיחת סתימות

מדהים לגלות איך ניתן באמצעות שכלולים מתקדמים להתגבר על כל מיני תופעות לא נעימות ומכשולים. היום ניתן עם ביובית לפתיחת סתימות להשתלט על תקלות במערכת האינסטלציה ולהחזיר את החיים לתקנם במהירות רבה.

אינסטלטור מצוין

אינסטלטור מצוין –  ביובית לפתיחת סתימות משמשת כעין אינסטלטור מקצועי לכל דבר. היא באה לשימוש במקרים של סתימה בצנרת, ופותחת את הסתימה בזריזות וביעילות רבה. בעזרת ביובית לפתיחת סתימות מטהרים את בורות הניקוז מכל שאריות לכלוכים ומאפשרים להם להמשיך לתפקד ולשרת את הדיירים.

סבל גדול – ביובית אחת

סבל גדול – ביובית אחת לא סוד הוא כי סתימה בצנרת מהווה תקלה קשה ומעצבנת. כאשר היא מתרחשת באמצע הרחוב, היא מפריעה לכל העוברים והשבים. מהלך החיים נפגע, כלי הרכב מושבתים מנסיעה, ריח צחנה לא נעים עולה מן המוקד, ועוברים ושבים נתקעים באמצע הרחוב ללא אפשרות להלך.
כאשר מתרחשת הסתימה בחצר פרטית או בבית מגורים, התחושה קשה עוד יותר – הדייר מרגיש חסר אונים מול התופעה, ולא יודע איך להשתלט על הבעיה שצצה. הוא זקוק בדחיפות לשרות יעיל על מנת לפתוח לו את הסתימה בצנרת, כדי להמשיך בשגרת החיים הרגילה ולהנות מאיכות חיים טובה ומטוהרת.
כאן בא מקומה ותפקידה של ביובית לפתיחת סתימות!

הליך העבודה עם ביובית לפתיחת סתימות

הליך העבודה עם ביובית לפתיחת סתימות , שיטת העבודה של ביובית לפתיחת סתימות מבוססת על לחץ אדיר של מים שמשחררת את הסתימה באופן מוחלט. את ביובית לפתיחת סתימות מביאים אל השטח המיועד על גבי משאית או כלי רכב כשאליה מחוברים צינורות בכל מיני גדלים המסוגלים להכנס אל בורות הניקוז ולשאוב.
כאשר מאתרים את מקור הסתימה, מחדירים את הצינורות בגודל המתאים עד למקום המתאים, ופותחים את ברז המים בזרם אדיר. הלחץ החזק של המים גורם לחומרי הסתימה להשתחרר ממקומם, ולאפשר למי הביוב להמשיך לזרום כהלכה.

הקלה עם ביובית לפתיחת סתימות

הקלה עם ביובית לפתיחת סתימות , כך בבת אחת מורגשת הקלה מיידית. הסתימה הקשה משתחררת והצנרת ממשיכה לתפקד כרגיל.
ביובית לפתיחת סתימות עושה עוד יותר מכך; לאחר פתיחת הסתימה ושחרור הגורם של התקלה, היא מנקה את הצנרת משאריות של לכלוכים אחרים ומטהרת אותו מעודפי שומן. זה חשוב בכדי למנוע את הסתימה הבאה בתור; כך מסייעת ביובית לפתיחת סתימות גם שלא תתרחשנה תקלות נוספות.