חברת רכבים לפירוק
רכבים

הליך מכירת רכבים לפירוק – לבחור בחברה שמשלמת כמו שצריך!

חברות אשר קונות רכבים לפירוק יהיו מעוניינות ברוב המקרים בכל סוגי הרכבים: רכבים פרטיים, אוטובוסים ומיניבוסים, אופנועים וקטנועים, משאיות גדולות וקטנות ואפילו מלגזות וכלי תחבורה ימיים כמו סירות.

הליך מכירת רכבים לפירוק
לא משתמשים ברכב? קדימה לשלב הבא!

מהסיבה הזאת, מוכרי הרכבים יכולים להיות אנשים פרטיים אשר מחזיקים ברשותם רכב ישן ולא פעיל או רכב שעבר תאונה קשה ולא התאפשר לתקן אותו וגם חברות הסעות, חברות הובלה וחברות אחרות אשר מחזיקות ברשותן אוטובוסים, משאיות או כלי תחבורה אחרים שכבר לא ניתן להשתמש בהם. ולא אנחנו לא מדברים כאן על תקלה פיצפונת כמו רכב תקוע או משהו כזה, מדובר על משהו קריטי שבוא כבר הרכב שבק חיים לגמרה!

כמובן, בהליך מכירת רכבים לפירוק, האינטרס של המוכרים יהיה כמובן ליהנות מהעסקה הטובה ביותר אותה הם יכלו להשיג עסקה אשר כולל את התמורה הכספית הגבוהה ביותר ואת התנאים הטובים ביותר מבחינת השירותים אותה החברה הקונה תציע.

לרב הרכבים השונים שמיועדים לפירוק נמכרים ל"ברזל" , שזה אומר גריטה או מחזור של הברזל לשימוש עתידי.

בחירת חברת רכבים לפירוק מקצועית

חברת רכבים לפירוק
בחירת חברת רכבים לפירוק – שישלמו כמו שצריך ושיגיעו מהר! זה הכי חשוב לא?

כאמור, בעת חיפוש אחר מודעות של קניית רכבים לפירוק, סביר להניח שתתקלו ביותר ממודעה רלוונטית אחת ואף במספר לא מבוטל של מודעות.

באפשרותכם ליצור קשר עם מספר חברות שונות ולבחור מתוכן את החברה אשר תציע לכם את תנאי העסקה האטרקטיביים ביותר יש לקחת בחשבון שלא מדובר בהצעות כספיות גבוהות במיוחד, וברוב המקרים ההבדלים בין הצעה אחת לאחרת יהיו קטנים אבל כמו בכל משא ומתן יש יתרונות שונים ואולי תצליחו לגרד קצת יותר כסף עבור הרכב הישן שלכם אז למה לא לנסות?!

כאן חשוב לציין שרוב החברות מקפידות להיות זמינות לקבלת הצעות סביב השעון, כך שגם אם תחליטו לבצע פנייה בשעות לא קונבנציונאליות, תוכלו לקבל מענה ולסגור עסקה בתוך זמן קצר ממועד הפניה כך שאם מסיבה מסוימת אתם מעוניינים להיפתר מהרכב שלכם בטווח זמן הקצר האפשרי, מדובר בדבר בר מימוש.

הסוחרים השונים:

קונה רכבים לפירוק – אתר www.cartrasher.com מספק שירותי מכירת רכבים במזומן מכל הסוגים, תוכלו להגיע אליהם לסניף באזור מרכז או שהם יוכלו להגיע עד אליכם! לפרטים נוספים אתם מוזמנים ליצור איתם קשר.

קרוקארמומחה פירוק רכבים לשירותכם באתר Crockcar תוכלו למצוא את העסקים המובילים בארץ ולהשוואת מחירים עבור הרכבי םשלכם.

קונהרכבים.com – באתר תוכלו לקבל שירות 24 שעות ביממה וייעוץ חינם לגבי הרכב שלכם, הם מספקים שירותי פירוק רכבים בכל הארץ , קונים מכוניות לברזל ,פירוק או נסיעה!

על מה כדאי להקפיד בטרם סגירת העסקה?

סוגרים עסקה של רכב לפירוק
הרכב נראה ככה? סוגרים עסקה של רכב לפירוק, לא חושבים יותר מדי

בגדול, עסקת מכירת רכבים לפירוק היא עסקה פשוטה, מהירה ויעילה.
אומנם אין מחירונים אשר מסדירים את סכום הכסף אותם אתם פחות או יותר אמורים לקבל בעבור הרכב שלכם, אבל אם מדובר ברכב לא פעיל ואולי גם לא במצב טוב, תשמחו בטח על כל סכום כסף שתקבלו בתמורה לו.

יחד עם זאת, ישנה פעולה אחת חשובה לה כדאי לדאוג בטרם אתם סוגרים את העסקה, הפעולה הזאת, מצריכה ממכם להגיע למשרד הרישוי עם תעודת זהות ואסמכתא אשר תזהה אתכם כבעלים החוקיים של הרכב אותו אתם מעוניינים למכור לפירוק.

במשרד הרישוי תוכלו למלא טופס אשר ייעודו ביטול רישום הרכב ולהסדיר את הנושא הזה, תהליך זה נקרא גם הורדת הרכב מהכביש לפירוק.
חשוב לציין, שכיום גם קיימת אפשרות למלא ולשלוח את הטופס הזה בצורה מקוונת, כך שגם לצורך מטרה זו לא תדרשו לצאת מהבית או אפילו לקום מהכיסא או הספה.

מה שכן, כדאי להקפיד ולמלא את הטופס בצורה מדויקת ונכונה, על מנת לקצר תהליכים ולוודא שהתהליך יעבור בצורה החלקה ביותר האפשרית.

כאמור, אם תקפידו לנקוט בכל הפעולות אשר צוינו אתם עתידים בסופו של דבר ליהנות מעסקה מהירה ורווחית כזאת שאפילו לא תדרוש ממכם לצאת מהבית.

קונה מכוניות לפירוק
קונה מכוניות לפירוק מעמיס רכב על גרר

טיפ אחרון: מחפשים למכור וכמה שיותר מהר? חפשו אך ורק סוחר באזור מגוריכם , למשל קונה רכבים לפירוק בפתח תקווה יעמוד בלוח זמנים ויגיע אליכם הכי מהר על מנת להעמיס את המכונית לפירוק ולהעבירה למגרש פירוק.

אז לא לשכוח להוריד את הרכב ולנסות לדרוש כמה שיותר! ( רק על תעופו על עצמכם כן, בסהכ זה רכב שמיועד לברזל אז לצפות בין 500-1500 שקל, כמובן שזה תלוי ברכב שלכם! , לפעמים מקבלים גם 3000 ! )